Intocht route 2017

      1 Comment on Intocht route 2017

Hierbij de route die we volgen in 2017.
We hebben op voorhand al een verkorte route gemaakt, wanneer het weer het niet toelaten om de normale route te volgen, dan kan iedereen al de verkorte route inzien.

De intocht vertrekt vanaf kbs De Boomgaard om 11:00 uur.
Bij de normale route zijn we rond 13:00 uur weer terug bij kbs De Boomgaard.

Normale route.

Emerweg – Blauwtjes – Dwergblauwtje – Gentiaanblauwtje – Eikepage – Groentjes – Heideblauwtje – Eikepage – Klaverblauwtje – Bloemenblauwtje – Over het fietspad voor de flat – Aurelia – Distelvlinder – Dagpauwoog – Aurelia – voor de brug links het fietspad op, over de Zwart/Wit stenen langs de vijver richting Argusvlinder – met stop voor Woon Zorg-centrum Westerwiek – rechtsaf Tuinzigtlaan – Magnoliastraat – Dijkstraat (tegen verkeer in) – Dijklaan oversteken – links af Van Meterenstraat – Beekstraat – Dijklaan – Wilgstraat – Rechtsaf Iepstraat – Rechtsaf Meidoornstraat – Elsstraat – Sparrenweg – Ahornstraat – Rechtsaf Meidoornstraat – rechtsaf Pijnboomstraat – Kwakkelhutstraat – Seringenlaan – Laurierstraat – Palmstraat – Jasmijnstraat – Meidoornstraat – Einde aan Basisschool De Boomgaard

Verkorte route

Emerweg – Blauwtjes – Eikepage – Klaverblauwtje – Bloemenblauwtje – Over het fietspad voor de flat – Aurelia – Distelvlinder – Dagpauwoog – Aurelia – voor de brug links het fietspad op, over de Zwart/Wit stenen langs de vijver richting Argusvlinder – met stop voor Woon Zorg-centrum Westerwiek – rechtsaf Tuinzigtlaan – Magnoliastraat – Abeelstraat – Dijklaan – Wilgstraat – Rechtsaf Iepstraat – Linksaf Meidoornstraat – Ahornstraat – Sparrenweg – Kwakkelhutstraat – Seringenlaan – Laurierstraat – Palmstraat – Jasmijnstraat – Meidoornstraat – Einde aan Basisschool De Boomgaard

(Wijzingen voorbehouden)Groetjes van Website Piet

1 thought on “Intocht route 2017

  1. Pingback: Intocht 2017 en kindermiddag 2017 – Sinterklaas Tuinzigt Westerpark

Leave a Reply