Sinterklaas intocht in Tuinzigt en Westerpark 2016.

Sinterklaas intocht in Tuinzigt en Westerpark 2016.

Kinder Komitee Tuinzigt/Westerpark organiseert op Zondag 20 November een Sinterklaas  intocht in de wijken Tuinzigt en Westerpark, met medewerking van Zwarte Pieten kapel De Bimde Blaozers, Majorette groep & Twirl vereniging Expression en de Friesche Paarden Carrousselgroep uit Etten-Leur.

De intocht vertrekt om 11.00 uur vanaf de parkeerplaats van Kbs De Boomgaard

Bij slecht weer gaat helaas alleen de kindermiddag door in Het Witte Schaap.

Op Zaterdag 19 november komen een aantal zwarte pieten door de wijken collecteren om de Sinterklaas activiteiten te kunnen bekostigen.

Zondagmiddag 20 November van af 13.45 uur gaat de zaal van het Witte Schaap open en om ongeveer 14.00 uur kunnen de kinderen kijken naar de pietenshow van Bumble Fun. Rond 14.45 uur komt  Sinterklaas met zijn pieten de zaal in om de kinderen te begroeten, en de kinderen t/m 9 jaar die zijn ingeschreven een cadeautje te geven.

Rond de klok van half vijf zal deze middag ten einde zijn.

De kinderen krijgen op de Boomgaardschool en Weerrijsschool inschrijf- formulieren mee, of deze zijn t/m woensdag 16 November af te halen op Tuinzigtlaan 118 in Breda.

Voor inlichtingen: Jan Verstraeten tel. 0653978571

Leave a Reply