Route van de intocht 2015

      No Comments on Route van de intocht 2015

Hieronder vindt u de route van de intocht 2015

Emerweg – Blauwtjes – Eikepage – Groentjes – Heideblauwtje – Eikepage – Klaverblauwtje – Bloemenblauwtje – Aurelia – Distelvlinder – Dagpauwoog – Aurelia – voor de brug links het fietspad op langs de vijver richting Argusvlinder – met stop voor Woon Zorg-centrum Westerwiek – rechtsaf Tuinzigtlaan – Magnoliastraat – Kolfbaanstraat – linksaf Haagweg – Dijklaan – Plataanstraat – Iepstraat – Rechtsaf Meidoornstraat – Elsstraat – Sparrenweg – Ahornstraat – Rechtsaf Meidoornstraat – rechtsaf Pijnboomstraat – Kwakkelhutstraat – Seringenlaan – Laurierstraat – Palmstraat – Jasmijnstraat – Meidoornstraat – Einde aan Basisschool De Boomgaard om ± 13.00 uur.

(De route kan aangepast worden aan de omstandigheden)

Route-2015Groetjes van Website Piet

Leave a Reply